6.5.2022

Rodinný dům 4+kk modří

Představujeme Vám rodinný dům modřín 4+kk. Dům má zastavěnou plochu 77 m2. Dominantou domu je modřínová fasáda. V přízemí je prostorná obývací místnost s kuchyní, technická místnost pod schody, pracovna a spodní koupelna. V podkroví je koupelna, 2 pokoje a ložnice s šatnou a komora.

Celá novinka
4.4.2022

Dům habr 3+kk

Minulý týden jsme zahájili realizaci našeho typizovaného rodinného domu Habr 3+kk se zastavěnou plochou 77 m2. Nyní pracujeme na vnitřních rozvodech vody, kanalizace a elektro.

Celá novinka
21.2.2022

Saunový modul

Příjemný relax v sauně je blahodárný pro tělo i duši. Umožní to nízkoenergetický saunový modul, který Vám přistane na pozemku během jednoho dne. Najdete v něm vše, co k saunování potřebujete.

Celá novinka
3.2.2022

Nízkoenergetický dům 3+kk

Rozšiřujeme nabídku nízkoenergetických modulových domů. Jejich výhodou je rychlá montáž na místě stavby a možnost dalšího rozšíření o další modul. Tento dům o velikosti 3+kk je tvořen dvěma moduly umístěnými na sobě, dům proto nevyžaduje velký pozemek a zároveň horní modul vytváří zastřešení pro venkovní posezení nebo parkování pro vozidlo.

Celá novinka
20.1.2022

Rok 2022

Představujeme vám aktuální tým Garde pro rok 2022.Do nového roku,máme dokončenou novou výrobní halu,pro dřevostavby a dřevěné konstrukce.Tento rok máme v plánu,rozšířit výrobu nábytku.

Celá novinka
18.1.2022

Praktický dům 3+kk

Představujeme Vám nedávno dokončený projekt, šitý na míru, dle přání zákazníka. Je to praktický dům velikosti 3+kk, celý ladění do moderních odstínů šedé.

Celá novinka
6.9.2021

Výstava-Dům 2021

Naše firma Garde.cz se tento rok zůčastnila výstavy Dům 2021 a již se připravujeme na další ročník s naším novým stánkem.

Celá novinka
30.6.2021

Zahradní párty domek

Právě jsme dokončili zahradní párty domek o velikosti 54 m2.

Celá novinka
21.5.2021

Vizualizace projektu s možností prohlídky ve virtuální realitě

Při navrhování staveb provádíme pro naše zákazníky i vizualizaci projektu včetně možnosti prohlídky ve virtuální realitě. Zákazník si tak může představit svůj vysněný projekt či dům, jako kdyby byl skutečně uvnitř.

Celá novinka
21.5.2021

Variace na Javor 4+kk

Variace na Javor 4+kk, který jsme Vám představili v minulém příspěvku vzniká v naší režii v Žatci jen pár kroků od naší předchozí realizace. Oblíbený model domu Javor 4+kk se sedlovou střechou může mít mnoho podob. Snažíme se splnit přání našich zákazníků a do projektu zakomponovat jejich požadavky. Tento Javor 4+kk má na přání svých majitelů navíc zvětšené zastřešení vstupu, dílnu, prostornou šatnu a komfortní zvětšenou terasu.

Celá novinka