30.6.2021

Zahradní párty domek

Právě jsme dokončili zahradní párty domek o velikosti 54 m2.

Celá novinka
21.5.2021

Vizualizace projektu s možností prohlídky ve virtuální realitě

Při navrhování staveb provádíme pro naše zákazníky i vizualizaci projektu včetně možnosti prohlídky ve virtuální realitě. Zákazník si tak může představit svůj vysněný projekt či dům, jako kdyby byl skutečně uvnitř.

Celá novinka
21.5.2021

Variace na Javor 4+kk

Variace na Javor 4+kk, který jsme Vám představili v minulém příspěvku vzniká v naší režii v Žatci jen pár kroků od naší předchozí realizace. Oblíbený model domu Javor 4+kk se sedlovou střechou může mít mnoho podob. Snažíme se splnit přání našich zákazníků a do projektu zakomponovat jejich požadavky. Tento Javor 4+kk má na přání svých majitelů navíc zvětšené zastřešení vstupu, dílnu, prostornou šatnu a komfortní zvětšenou terasu.

Celá novinka
9.4.2021

Prostorný bungalov Javor 4 + KK

V Žatci stavíme prostorný bungalov Javor 4 + KK. Díky exkluzivní výbavě je Javor 4 + KK schopen zajistit pohodlné bydlení celé rodině a je nejoblíbenějším modelem našich zákazníků. Javor 4 + KK je vybaven obývacím pokojem spojeným s kuchyní, třemi velkými ložnicemi a komfort je navíc podpořen integrovanou garáží s prostorem pro zahradní techniku a jízdní kola, zastřešeným vstupem, zádveřím, samostatnou toaletou, praktickou spíží a v neposlední řadě velice oblíbenou zimní zahradou.

Celá novinka
15.1.2021

Moderně řešený krov na starém stavení

Kamenné zdivo starého stavení jsme zastřešili moderně řešeným krovem, který bude otevřený v obytné místnosti. Osazená střešní okna rozzáří celý interiér domu. Je to jedna z možností jak zachránit starý dům a vdechnout mu nový život.

Celá novinka
7.10.2020

Nové obráběcí centrum Hundegger SC3

Uvedli jsme do provozu nové obráběcí centrum Hundegger SC3.

Celá novinka
12.6.2020

Valbový krov ve tvaru "L" v Novém Sedle

Zhotovili jsme valbový krov ve tvaru L v Novém Sedle. Součástí střechy byl i přístřešek nad vchodem. Krov zastřešuje dům s garáží o rozměrech 250 m2.

Celá novinka
2.6.2020

Zahradní domek v Kadani

Dokončili jsme zahradní domek v Kadani v příjemné lokalitě u řeky Ohře. Chatka má zastavěnou plochu 25 m2, zastřešený vchod a prostor pro přespání v podkroví. Domek lze využívat celoročně díky izolaci PUR pěnou a topení a chlazení zabezpečuje klimatizace. Chatka je doplněna příjemnou terasou.

Celá novinka
15.5.2020

Valbový krov na novostavbě ve Staňkovicích

Zhotovili jsme konstrukčně náročný valbový krov na novostavbě ve Staňkovicích. Součástí konstrukce byly i nosné trámy na terase a zádveří domu. Tato členitá střecha má rozlohu 250 m2.

Celá novinka
23.4.2020

Kuchyňská linka v domě v Údlicích

Kuchyňská linka v domě v Údlicích je barevným oživením celého domu. Horní skříňky mají výklopná dvířka a dolní skříňky jsou tvořeny výhradně celovýsuvnými zásuvkami s automatickým dotahem a zafrézovanými madly. V kuchyni nechybí ani praktická spíž, jež je v poslední době velmi oblíbená.

Celá novinka