28.6.2023

Unikátní RD v Žatci

Představujeme Vám právě realizovaný projekt unikátního domu v Žatci. Jedná se o vícegenerační rodinný dům, jehož osobitý vzhled podtrhuje lomená pultová střecha pokrytá kvalitní hliníkovou krytinou. Hlavní obývací prostor propojuje atrium s bazénem a zahradní terasu a zajistí tak pohodlí a soukromí svým obyvatelům. Dům projektovalo architektonické studio ASGK Design.

Celá novinka
18.4.2023

Modulová stavba v Havrani

Představujeme realizaci atypické dřevostavby. U hlavní silnice v Havrani u Mostu ji nemůžete minout. Stavba se skládá z více modulů, opláštěných dřevěnou fasádou. Po dokončení bude objekt sloužit jako zázemí pro chráněnou dílnu https://tennet.cz , která se zabývá IT službami.

Celá novinka
20.8.2022

Záchrana hrázděné trafiky

Když jsme zjistili, že Daniel Černý chystá záchranu historické hrázděné trafiky na nádražních schodech v Žatci, museli jsme nabídnout naší pomoc. Naši tesaři oživili staré řemeslo a vyměnili nejvíce poškozené trámy za nové. Jsme rádi že tato památka znovu získala svůj původní vzhled a bude dělat radost dalším generacím.

Celá novinka
6.5.2022

Rodinný dům 4+kk modří

Představujeme Vám rodinný dům modřín 4+kk. Dům má zastavěnou plochu 77 m2. Dominantou domu je modřínová fasáda. V přízemí je prostorná obývací místnost s kuchyní, technická místnost pod schody, pracovna a spodní koupelna. V podkroví je koupelna, 2 pokoje a ložnice s šatnou a komora.

Celá novinka
4.4.2022

Dům habr 3+kk

Minulý týden jsme zahájili realizaci našeho typizovaného rodinného domu Habr 3+kk se zastavěnou plochou 77 m2. Nyní pracujeme na vnitřních rozvodech vody, kanalizace a elektro.

Celá novinka
21.2.2022

Saunový modul

Příjemný relax v sauně je blahodárný pro tělo i duši. Umožní to nízkoenergetický saunový modul, který Vám přistane na pozemku během jednoho dne. Najdete v něm vše, co k saunování potřebujete.

Celá novinka
3.2.2022

Nízkoenergetický dům 3+kk

Rozšiřujeme nabídku nízkoenergetických modulových domů. Jejich výhodou je rychlá montáž na místě stavby a možnost dalšího rozšíření o další modul. Tento dům o velikosti 3+kk je tvořen dvěma moduly umístěnými na sobě, dům proto nevyžaduje velký pozemek a zároveň horní modul vytváří zastřešení pro venkovní posezení nebo parkování pro vozidlo.

Celá novinka
20.1.2022

Rok 2022

Představujeme vám aktuální tým Garde pro rok 2022.Do nového roku,máme dokončenou novou výrobní halu,pro dřevostavby a dřevěné konstrukce.Tento rok máme v plánu,rozšířit výrobu nábytku.

Celá novinka
18.1.2022

Praktický dům 3+kk

Představujeme Vám nedávno dokončený projekt, šitý na míru, dle přání zákazníka. Je to praktický dům velikosti 3+kk, celý ladění do moderních odstínů šedé.

Celá novinka
6.9.2021

Výstava-Dům 2021

Naše firma Garde.cz se tento rok zůčastnila výstavy Dům 2021 a již se připravujeme na další ročník s naším novým stánkem.

Celá novinka